stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

ŁUPKI NA KASZUBACH

Temat związany z gazem łupkowym śledzę od lipca 2009 roku. Wówczas przykryła ten temat afera hazardowa i trzeba powiedzieć ze nader skutecznie, bo za naszymi plecami dokonywała się grabież bądź co bądź narodowych sreber. Internet zaczął wówczas aż huczeć od informacji, natomiast media mainstreemowe zajmowały się aferą hazardową, rozbierając ją na czynniki pierwsze, jakby to było takie ważne, natomiast pod tą przykrywką po cichutku powolutku, małymi kroczkami, żeby przypadkiem ktoś nie zauważył rozdawano za bezcen licencje na wydobycie gazu łupkowego zagranicznym inwestorom. Najbardziej obłowili się sojusznicy z wypraw krzyżowych, którzy w podzięce za lukratywne licencje nie pozwalają nam bez wiz wjeżdżać do raju, kraju mlekiem i miodem płynącym ulicami, którzy maja nas za głupców. Otóż NIE nie jesteśmy głupcami, KASZUBI zawsze mieli swój rozum i przywiązanie do tradycji.
BÓG obdarzył KASZUBIĘ pięknymi ziemiami, może nie urodzajnymi, ale bogatymi w wody, ryby, lasy i piękne widoki.
KASZUBY zjeżdżałem jako młodzieniec w latach 60-tych, potem 70-siatych do dzisiejszego dnia, jestem zakochany w tej krainie do grobowej deski i z cała swoja mocą, mocą druida nie pozwolę zniszczyć tej krainy dla milionów dolarów przeznaczonych nie dla nas ale dla obcych rabusiów. W 2007 roku byłem na warsztatach MER-KA-BY tam podczas specyficznej medytacji z siłami natury miałem zaszczyt przeżyć bardzo silne doświadczenie związane z nasza matką Ziemią. Zobaczyłem siebie jako dziecko stojące na oceanie oświetlonym światłem księżyca, ocean łagodnie falował, podpłynęła do mnie para delfinów i para wielorybów, zadały mi pytanie? "dlaczego nas zabijacie, przecież jesteśmy tak jak wy istotami rozumnymi", odpowiedziałem że jako dziecko niwe moge nic zrobić, rozłożyłem rączki w beznadziejnym geście, one mi odpowiedziały ze to już jest we mnie. Kolejny obraz jaki był moim doświadczeniem to narodziny z łona matki Ziemi, zobaczyłem siebie jak rodze się z waginy Matki Ziemi, cały brudny w szlamie bagiennym, stanąłem na ziemi i w jednym momencie odczułem wszelkie bóle MATKI, rozrywanie jej ciała wybuchami jądrowymi, rabowanie jej sił witalnych w postaci wszelkich minerałów, odczułem ten ból, który powalił mnie na podłogę sali w której sie odbywały warsztaty. Wtedy zacząłem odczuwać sercem a nie umysłem, zmienił sie diametralnie mój stosunek do otaczającego mnie świata, wtedy poczułem że wszystko co jest stworzone przez BOGA jest jego częścią, a więc jest nim samym. Dzieła dopełnił film AVATAR, ci którzy widzieli ten film być może zrozumieli jego przesłanie, KASZUBIA jest takim miejscem inną planetą, na którą nastąpiła inwazja żądnych zysku bez skrupułów korporacji chcących dla zysku zniszczyć cała planetę. Społeczność tej planety zwołała zebranie wszystkich sil przyrody przy starym wzgórzu, wszyscy zasiedli kołem i modlili się, modlili się o odzyskanie swojej planety i pokonanie wrogów.

Dzisiaj zasiedli w krąg KASZUBI, którzy są solą tej ziemi i bronią zaciekle tej cudownej świętej ziemi, i tak jak w filmie AVATAR mieszkańcy tej planety wszyscy, cała przyroda, stanęła przeciwko najeźdźcom, i zwyciężyli przepędzając intruzów, tak też i my wszyscy stanąwszy ramie w ramie, ludzie, zwierzęta, drzewa, gnomy, trolle, elfy, salamandry i rusałki wszystkie elementy przyrody, pokonamy intruzów, dopomoże nam w tym dziele BOGINI I BÓG.
ZATEM zwołuje WAS wszystkich w dzień YULE Przesilenia Zimowego do Świętego Miejsca Mocy do Węsior do kręgu spotkań 22 grudnia o 6:00 na wspólną modlitwę i na powitanie SŁOŃCA. Poprosimy elementale przyrody o pomoc w ratowaniu naszej planety KASZUBII.

Nie łudźmy się obietnicami tych którym przyświeca pieniądz jako Bóg, oni nas oszukają, tak jak oszukali inne narody, okradając ich i niszcząc ich środowisko. Wśród władz lokalnych są przekupni ludzie, którzy myślą tylko kategorią własnego zysku, tych piętnujcie na każdym kroku, pamiętajcie ci którzy Wam wszystko obiecują żeby dostać to czego chcą, oszukają Was bez skrupułów, zniszczą wszystko i pójdą sobie dalej okradać innych, a nam zostanie pożoga.
SPOTYKAMY SIĘ W DZIEŃ PRZESILENIA ZIMOWEGO W WĘSIORACH W KAMIENNYCH KRĘGACH W KRĘGU 5 KRĘGU SPOTKAŃ O GODZINIE 6 RANO 22 GRUDNIA W CZWARTEK W DZIEŃ JOWISZA, POWITAMY SŁONCE, POWITAMY NOWĄ PLANETĘ BEZ OBCYCH.

MAHAKALA Gdynia KASZUBIA 8 GRUDNIA 2011


 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u