stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

Sympozjum Czas Nowej Ery Warszawa 11-10-2009

Miałem zaszczyt brać udział w Sympozjum zorganizowanym przez dwoje młodych i pełnych zapału ludzi, Wojtka Maćkowiaka i Grzesia Popławskiego.

Sympozjum którego tematem był CZAS NOWEJ ERY, nasze obawy i lęki, ale również i nadzieje na powrót do źŸródeł dobra i Miłoœci.
Sympozjum odbyło się w Warszawskim Domu Technika w niedzielę 11 paźŸdziernika w godzinach od 10:00 do 18:00 wystąpiło wielu prelegentów.
Gwiazdą tego sympozjum był Patric Geryl autor książek pt. "Proroctwo Oriona na rok 2012"- "śŒwiatowy kataklizm w 2012 roku"- "Jak przeżyć kataklizm roku 2012"
 
Patryk Geryl przedstawił swoje najnowsze badania naukowe odnośœnie przebiegunowania ziemi w 2012 roku. Omówił ogromną rolę Wielkiego Labiryntu w Egipcie, gdzie znajdują się informacje o nadchodzącej katastrofie. Zawarta tam wiedza  może ocalić ludzkoœć.  
Opowiedział nam również o planie przetrwania tego kataklizmu. Gdyż jak nie zaczniemy szybko działać, przeżyje zaledwie 1% całej populacji. Tylko ci którzy będš przygotowani – uda im się przetrwać. Wszystkie prelekcje Patryka Geryla były tłumaczone przez tłumacza.

Kolejni prelegenci:
-  Wojciech Maćkowiak – podzielił się ze słuchaczami swoimi wieloletnimi badaniami dotyczącymi tajemnic Egiptu, Teotihuacan i Atlantydy. Wojciech Maćkowiak twierdzi że udało mu się rozwikłać starożytną zagadkę, która ma  okazać się kluczem do rozwiązania tajemnicy roku 2012.

-  Eugeniusz Leciej – Czy nasza cywilizacja może jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknąć 21 Grudnia 2012 roku ? Wiele ludzi twierdzi że nie możliwe jest wyznaczenie aż tak precyzyjnej daty kataklizmu na skalę globalną. 21 grudzień 2012 rok jest tylko punktem kulminacyjnym zmian na ziemi, które już trwają. Zmiana klimatu, globalne ocieplenie, anomalia pogodowe, zmiany pola magnetycznego - to wszystko przez zbliżający się rok 2012, który ma być apogeum przemian na naszej planecie.
 
- Marcin Mizera- miał się podzielić z nami o zbliżającej się planecie X Nibiru, ale niestety nie dotarł na sympozjum, na jego miejsce wszedł z marszu Leszek Weres ceniony polski astrolog i nie tylko.
 
- Leszek Weres - podzielił się z nami spostrzeżeniami dotyczącymi roku 2012, opowiedział o zachodzących zmianach w œwiecie, powiedział że żyjemy w tak ciekawych czasach o których nam się nie śœniło. Wystarczy w 2012 roku zasiąśœć wygodnie w fotelu i za darmo oglądać spektakl jaki nam pokaże przyroda poprzez żywioły.
 
- Janusz Zagórski - przedstawił " DEKLARACJĘ ŒLĘŻAŃSKĽ" słuchaczom sympozjum.
 
- Andrzej Kaczorowski - hipnotyzer dał zebranym ciekawy pokaz możliwośœci hipnozy.
Pokaz był niesamowitym przeżyciem dla wszystkich uczestników sympozjum, niektórzy mieli możliwośœć dośœwiadczyć tego osobiœście.
Andrzej Kaczorowski zadawał pytania osobom poddanym hipnozie dotyczące roku 2012, odpowiedzi były bardzo ciekawe.
Seans hipnotyczny prowadzony przez Andrzeja Kaczorowskiego był ostatnim i najciekawszym aspektem sympozjum.
Sympozjum zakończyło się oficjalnie o godz. 18:00, ostatnia czeœć, pożegnania, odbywało się już w holu gmachu Domu Technika, myœlę ze wszyscy rozjechali się do swoich domów z niedosytem wiedzy o nadchodzącym czasie.
 
Podsumowując sympozjum, ciekawi jesteśœmy tego co ma się wydarzyć w przyszłoœci, a nie zdajemy sobie sprawy z tego że to my sami naszymi myśœlami i marzeniami tak naprawdę kreujemy przyszłoœć swoją i całej zbiorowoœci. Jeżeli poddajemy się demonicznym lękom to spotka nas smutna przyszłoœć, jeżeli kreujemy nasze marzenia w radoœci to zyskamy radośœć w przyszłoœci.
 
Serdeczne podziękowania za  zaproszenie do sympozjum dla Wojtka i Grzesia, oraz wyrazy uznania dla ich pomysłu i determinacji w organizacji takiego przedsięwzięcia, tym bardziej że są młodzi i robili to po raz pierwszy, chwała Wam Wojtku i Grzesiu za to i życzę dalszych sukcesów. Genek
 
zdjęcia i tekst
Eugeniusz Leciej
 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u