stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

Czas kręgów

Współczesna Europa posiada niezbadany do końca skarb: kamienne kręgi, po angielsku zwane stone circles. Występują one w wielu krajach Europy m.in. w Anglii, Walii, Szkocji, Francji, Skandynawii i również w Polsce. Co sprawiło, że w tych krajach powstały budowle doskonale do siebie pasujące, emitujące podobną energię?

Powstało wiele teorii i poglądów historycznych. Jedno jest pewne: nasi przodkowie potrafili nie tylko precyzyjnie określać miejsca mocy, ale również wzmacniać ich działanie poprzez budowę kamiennych kręgów. Szczęśliwie, kilka z nich znajduje się na terenie Polski. Do najbardziej znanych należą Węsiory, Odry i Grzybnica. Występuje tam energia ziemi, którą odczuwa większość z odwiedzających.
 
Każda z zainteresowanych osób może sprawdzić na sobie ich oddziaływanie. Przestrzegamy jednak przed kręgami w Odrach. Występuje tam najczęściej zdecydowanie negatywna energia, którą zneutralizować może tylko wizyta w tzw. kręgu strażnika. Jeżeli cierpisz na choroby serca, nadciśnienie, nadpobudliwość to unikaj kręgów w Odrach. Ukojenie przyniesie tobie wizyta w Węsiorach, gdzie dominuje energia uspakajająca.

Patrz jednak na znaki i opisy znajdujące się w pobliżu, gdyż łatwo naruszyć równowagę i wkroczyć w rejon negatywny. Pamiętaj! Kręgi nie zawsze emitują pozytywną energię. Jeżeli poczujesz się źle, natychmiast wyjdź z kręgów. Nie ryzykuj! Będąc w kręgach spaceruj spokojnie po terenie kręgów. One oddziaływają w całej okolicy. Poddaj się woli swojego organizmu, postaraj się wyczuć miejsca, w których czujesz się najlepiej. To będzie właśnie to miejsce, które wybrał twój umysł. Miejsce najlepsze. Staraj się nie słuchać sugestii innych osób. Pamiętaj, że kręgi oddziaływają indywidualnie na każdego człowieka.

Każdy reaguje inaczej, dlatego nie przejmuj się tym, że nic nie odczuwasz. Odpręż się i zrelaksuj. Spokojnie spaceruj i czekaj. Jeżeli dzisiaj nic nie odczułeś to nie trać nadziei. To temat dla cierpliwych. Kręgi emitują energię z różnym natężeniem w różnym czasie. Postaraj się je odwiedzić w okolicy pełni lub przesileń. To najlepszy czas do odwiedzin. Bóg stworzył cały ten świat, a więc i miejsca mocy. Nie są to wiec miejsca zakazane lub przeklęte. Wiele kościołów zlokalizowanych jest w miejscach emisji energii ziemi. Spróbuj! Kręgi czekają. W razie pytań kontaktuj się z naszym Stowarzyszeniem;

Wojtek A. Tczew


 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u