stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

Terapia Gongami

W środę 5 kwietnia odbył się kolejny już koncert na gongach tybetańskich zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie w wykonaniu mistrza gry na gongach, cytrze i harfie "Navigatora" czyli Roberta Usewicza. Navigator po raz kolejny dźwiękiem harfy i gongów wprowadził słuchaczy w świat wyciszenia, harmonii i medytacji, niesamowite dźwięki wlewały się w nasze ciała, kojąc stresy, problemy, ładując wyczerpane codziennym życiem akumulatory duszy.


Kolejny koncert 22 kwietnia Navigator dał w Baninie w Ośrodku Duchowego Uzdrawiania "REMIGIA", gdzie nieliczne grono słuchaczy leżąc delektowało się dźwiękami podanymi na złotej misie HARMONII. Muzyka Navigatora uśpiła nas, ponownie doprowadzając nasze dusze do raju, wymarzonego miejsca odpoczynku.

Tekst i foto Eugeniusz Leciej

Terapia Gongami w wykonaniu Navigatora 16 stycznia 2007

16 stycznia Navigator po raz trzeci zagrał na gongach w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, koncert przyniósł zgromadzonym słuchaczom niezwykłe doznania i przeżycia. Każdy z nas odbierał indywidualnie piękno brzmienia gongów harmonizujących ciało i dusze.
Navigator ja zwykle dał z siebie wszystko po mistrzowsku wydobywając z gongów ich śpiew, nic dodać nic ująć wrażenia z koncertu pozostaną na długo w pamięci słuchaczy.
Kontakt do Navigatora 502-209-995.
www.navigatormusic.avx.pl

zdjęcia i opis Eugeniusz Leciej


 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u