stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

Moje przemyślenia o UFO

Sygnały dochodzące do mnie od innych obserwatorów, jak również moje skromne obserwacje, skłoniły mnie do poważnego zajęcia się tym tematem.
Muszę się przyznać, że w początkowej fazie mojego zainteresowania się Kamiennymi Kręgami, gdy opowiadano mi pojawianiu się UFO w kręgach, sądziłem żer moi rozmówcy bredzą, lub mają zwidy, po prostu nie wierzyłem w żadne UFO, ale tych informacji napływało coraz więcej, ja również obserwowałem dziwne zjawiska, które pokrywały się z opowieściami innych obserwatorów, postanowiłem, zatem zająć się poważnie tym tematem.

Czytaj więcej: Moje przemyślenia o UFO

UFO i kamienne kręgi

Dzisiaj 14 maja w piątek od 14:30 otrzymałem telefon od Jurka Tomczyka sympatyka naszego Stowarzyszenia, który akurat był w kamiennych kręgach w Węsiorach i obserwował wraz z grupką ludzi ciekawe zjawisko. Wokół słońca pojawił się pierścień podobny do halo, w środku pierścienia poruszał się jakiś obiekt. Jurek pytał mnie , czy w Gdyni obserwujemy to samo zjawisko, lecz tutaj nic się nie działo podobnego. Ostatni telefon był o 15:40 i dalej to zjawisko występowało. Zadzwoniłem do Kazika Kamińskiego ( właściciela parkingu w Węsiorach) w rozmowie telefonicznej przekazał, że obserwuje to zjawisko. Był mocno podekscytowany. Będąca też w kręgach Pani Ewa May wraz z panem Mieczysławem Kuncelmanem, robiła zdjęcia aparatem cyfrowym i ten obiekt widać na zdjęciu. -Relacjonował Eugeniusz Leciej

Czytaj więcej: UFO i kamienne kręgi

Wywiad Stanisława Lema

Stanisław Lem: przyszłość widzę czarno

Czytaj więcej: Wywiad Stanisława Lema


 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u